0 Kč
Letní pneumatiky Cinturato P7 (P7C2) od renomované značky Pirelli jsou určeny pro osobní automobily a crossovery. Přinášejí výhody jako vyšší bezpečnost na mokrých vozovkách nebo delší životnost.
Dezén pneumatik Cinturato P7 (P7C2) byl navržen tak, aby minimalizoval riziko aquaplaningu. Speciální rozmístění drážek a optimalizovaný poměr dutin umožňují efektivní odvod vody z povrchu pneumatik i při intenzivním dešti. Díky tomu pneumatiky zajišťují lepší přilnavost a stabilitu vozidla na mokré vozovce.
Díky plochému profilu pneumatik dochází k rovnoměrnému opotřebení, což zajišťuje delší životnost a stabilní výkon po celou dobu používání. Tato vlastnost přináší nejen delší interval mezi výměnami pneumatik, ale také přispívá k úspornějšímu provozu vozidla. Pneumatiky si své klíčové jízdní vlastnosti navíc zachovávají po delší dobu.
Pirelli & C. SpA je nadnárodní výrobce pneumatik působící ve více než 160 zemích světa s dohromady téměř dvacítkou výrobních továren, ve kterých se zaměřuje na produkci pneumatik pro motocykly, bycykly a především automobily – a to i v rámci prvomontáže pro velké značky jako BMW, Audi či Mercedes. Společnost byla založena v roce 1872 v Miláně a mezi lety 2011 až 2022 se jednalo o výhradního dodavatele pneumatik pro šampionát Formule 1.
Ostatní pneumatiky v rozměru 205/55 R17 91W si můžete zobrazit zde »
3 192 Kč za kus
1 926 Kč za kus
2 430 Kč za kus
2 787 Kč za kus
3 388 Kč za kus
3 247 Kč za kus
3 092 Kč za kus
2 012 Kč za kus
2 652 Kč za kus
3 227 Kč za kus
2 239 Kč za kus
2 248 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.