0 Kč
Letní pneumatiky iON ST AS od výrobce Hankook jsou určeny pro elektrická vozidla. Nabízejí nejen komfort během jízdy díky snížené hlučnosti, ale také velmi dobrou přilnavost a sníženou spotřebu paliva díky nízkému valivému odporu.
Problémem u nekvalitních pneumatik je jejich nerovnoměrné opotřebovávání, které postupně vede ke snížení jejich celkové životnosti. Oproti tomu pneumatiky iON ST AS, které jsou vyrobené ze směsi ProDurable speciálně určené pro elektromobily, se během vašich jízd opotřebovávají rovnoměrně, což prodlužuje jejich výdrž a životnost.
Výrobce Hankook si dal u letních pneumatik iON ST AS záležet na jejich minimalizované hlučnosti pro co nejlepší požitek z jízdy. Tyto pneumatiky navíc i tlumí a celkově snižují vertikální nárazy, čímž regulují vibrace a tím opět přispívají ke snížené hlučnosti.
Hankook Tire & Technology je jedním z největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1941 v jihokorejském Soulu a dodnes se zaměřuje na výrobu pneumatik pro osobní, sportovní i užitkové automobily – s dodávkou prvomontáže pro velké automobilky jako Volkswagen, Audi či BMW.
Společnost ročně vyprodukuje přes 100 milionů pneumatik, které vyváží do 180 zemí světa s výrobními továrnami v Severní Koreji, Číně, USA, Maďarsku a Indonésii. Vedle toho se dále zaměřuje i na výrobu brzdových destiček, hliníkových disků nebo baterií.
Ostatní pneumatiky v rozměru 225/50 R17 98V si můžete zobrazit zde »
2 500 Kč za kus
3 399 Kč za kus
2 051 Kč za kus
2 408 Kč za kus
1 963 Kč za kus
3 304 Kč za kus
1 547 Kč za kus
1 325 Kč za kus
3 146 Kč za kus
1 910 Kč za kus
3 360 Kč za kus
2 309 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.