0 Kč
Zpět na pneu 215/70 R15 C 109S
Pneumatiky Maxmiler All Season2 jsou určené pro celoroční provoz. Mezi jejich klíčové vlastnosti patří dobrá přilnavost, optimalizované lamelování pro boj s aquaplaningem a spolehlivá ovladatelnost.
Speciální konfigurace dezénu propůjčuje pneumatikám Maxmiler All Season2 od singapurského výrobce GT-Radial velmi dobrou ovladatelnost, a to dokonce i během vysokých rychlostí. Jednou z klíčových vlastností těchto pneumatik je přitom dobrá přilnavost i na náročnějším terénu s nízkou přilnavostí.
Pneumatiky Maxmiler All Season2 disponují optimalizovaným lamelováním a speciálně rozvrženými drážkami, které aktivně předcházejí aquaplaningu, během kterého jinak hrozí, že pneumatika začne ztrácet svou přilnavost k vozovce, což výrazně zhoršuje celkovou ovladatelnost nad vozidlem.
Singapurská Značka pneumatik GT-Radial vstoupila na český trh v roce 2010 prostřednictvím společnosti JOPECO spol. s r.o. Firma GT-Radial se přitom zaměřuje na vývoj pneumatik specificky pro evropské trhy a je součástí vedení společnosti Giti Tire, která se řadí mezi deset největších výrobců pneumatik na světě.
Ostatní pneumatiky v rozměru 215/70 R15 C 109S si můžete zobrazit zde »
2 472 Kč za kus
4 103 Kč za kus
3 406 Kč za kus
1 530 Kč za kus
1 535 Kč za kus
2 302 Kč za kus
2 356 Kč za kus
2 389 Kč za kus
3 581 Kč za kus
3 410 Kč za kus
1 486 Kč za kus
1 521 Kč za kus
2 144 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.