0 Kč
					Díky širokým bočním drážkám a 3D GripKontrol lamelám zajišťují celoroční pneumatiky Hankook Kinergy 4S 2 lepší brzdění na mokru a sněhu během libovolného ročního období.
Celoroční pneumatika Hankook Kinergy 4S 2 využívá moderní směs gumy Weather Control a pokročilý systém odvodu vody, který si poradí s deštěm i rozbředlým sněhem, zatímco vroubkované drážky a 3D lamely GripKontrol podporují přilnavost a stabilitu vozu během celého roku. Díky těmto prvkům se hodí pro širokou škálu osobních vozidel, protože poskytuje jistý záběr, delší životnost a eliminuje potřebu sezónního přezouvání.
		
		Model Kinergy 4S 2 disponuje konstrukcí se spojovacími můstky a proměnlivou roztečí žeber, což zajišťuje lepší stabilitu a přilnavost. Tuhost bloků a hustota lamel zvyšuje jistotu při letním provozu, jelikož zlepšuje jízdní vlastnosti na suchých silnicích. V zimě přináší spolehlivý záběr a ovladatelnost na sněhu. Optimalizovaný dezén zároveň tlumí hluk z vozovky, což jistě ocení řidiči během každodenních jízd.

Hankook Tire & Technology je jedním z největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1941 v jihokorejském Soulu a dodnes se zaměřuje na výrobu pneumatik pro osobní, sportovní i užitkové automobily – s dodávkou prvomontáže pro velké automobilky jako Volkswagen, Audi či BMW.
Společnost ročně vyprodukuje přes 100 milionů pneumatik, které vyváží do 180 zemí světa s výrobními továrnami v Jižní Koreji, Číně, USA, Maďarsku a Indonésii. Vedle toho se dále zaměřuje i na výrobu brzdových destiček, hliníkových disků nebo baterií.
Ostatní pneumatiky v rozměru 185/65 R15 88H si můžete zobrazit zde »
		1 021 Kč za kus
		1 312 Kč za kus
		900 Kč za kus
		1 310 Kč za kus
		1 222 Kč za kus
		1 648 Kč za kus
		1 204 Kč za kus
		1 167 Kč za kus
		1 754 Kč za kus
		1 112 Kč za kus
		1 045 Kč za kus
		1 163 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.