0 Kč
Pirelli P-Zero poskytuje velmi dobrou stabilitu a přesnost v řízení. Díky inovativní směsi zajišťuje vysokou přilnavost a kontrolu, což jistě ocení řidiči sportovních vozů hledající spolehlivý výkon.
Pirelli P-Zero je navržena pro efektivní výkon v letních podmínkách. Asymetrický dezén s drážkami do tvaru písmene „S“ zajišťuje velmi dobrou ovladatelnost a kontrolu nad řízením při jízdě na suchém i morkém povrchu. Inovativní směs s vysokým podílem siliky přispívá k lepší přilnavosti na rozpáleném asfaltu i při prudkém brzdění.
Tři široké podélné drážky zajišťují rychlé odvádění vody a aktivně tak minimalizují riziko aquaplaningu. Optimální rozložení tlaku na kontaktní plochu přispívá k bezpečnému brzdnému výkonu při jízdě v přímém směru i v zatáčkách. Pevná středová žebra zvyšují tuhost dezénu a tím zlepšují trakci a stabilitu i při vyšších rychlostech.
Mezi lety 2010–2020 si Pirelli P-Zero vybudovala silnou pozici v testech uznávaných magazínů jako AutoBild, Sport Auto či Auto Zeitung a dalších. Celkem pětkrát se umístila na prvním místě, osmkrát obsadila druhé místo a pětkrát skončila třetí. S rozměry 235/35 R19, 225/45 R17 a 235/40 R18 dokázala svou vysokou úroveň přilnavosti, stability i spolehlivosti v různých podmínkách.

Za touto značkou stojí Pirelli & C. SpA, nadnárodní výrobce pneumatik působící ve více než 160 zemích světa s dohromady téměř dvacítkou výrobních továren, ve kterých se zaměřuje na produkci pneumatik pro motocykly, bycykly a především automobily – a to i v rámci prvomontáže pro velké značky jako BMW, Audi či Mercedes. Společnost byla založena v roce 1872 v Miláně a mezi lety 2011 až 2022 se jednalo o výhradního dodavatele pneumatik pro šampionát Formule 1.
Ostatní pneumatiky v rozměru 225/40 R18 92Y si můžete zobrazit zde »
1 496 Kč za kus
1 801 Kč za kus
2 266 Kč za kus
1 382 Kč za kus
1 258 Kč za kus
1 777 Kč za kus
1 095 Kč za kus
1 868 Kč za kus
1 856 Kč za kus
1 483 Kč za kus
1 676 Kč za kus
1 859 Kč za kus
1 504 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.